top of page

Svinības

Rezidence Bēršas – svinību vieta Gaujas senlejā, kur tiek ierakstīti skaistākie svētku mirkļi un radītas visjaukākās sajūtas.

Miers, dabas krāsu harmonija un senatnes elpas klātbūtne ir tas, kas padara šo vietu īpašu. Lai kāds arī būtu iemesls svinībām, svētki rezidencē Bēršas būs skaists piedzīvojums!

Piedāvājam dažādus telpu risinājumus jūsu svinībām. Svētkiem brīvā dabā – vasaras terasi, mazām svinībām tuvāko draugu lokā – Villu Bēršas, bet neaizmirstamai ballītei, pulcējot ap sevi radus un draugus – viesību ēku ar pirti.

Bēršas
svinības Bēršas
Bēršas
5.jpg
Bēršas
48275052_2072948162727983_89737978567207

Svinības Viesību Ēkā

Neaizmirstamai dzimšanas dienas ballītei vai kādam, citam atzīmēšanas vērtam pasākumam, pulcējot ap sevi radus un draugus, piedāvājam svinību zāli ar stiklotu sienu, radot sajūtu, it kā atrastos brīvā dabā – meža ielokā, bet greznais apgaismojums piešķirs svinīgu noskaņu.

Nina-Fabien-170718-7-1-1200x750.jpeg

Svinības Villā

Mazas un romantiskas kāzas, kristības vai jubilejas svinības tuvāko draugu lokā – Villas skaistās telpas ir radītas izcilām svinībām.

Kāzas Bēršas Vasaras terase

Svinības Vasaras Terasē

Svinības vasaras terasē būs neparasts risinājums svētkiem brīvā dabā . Terase ir aprīkota ar bīdāmām stikla sienām, kuras iespējams  pilnībā atvērt  vai pilnībā noslēgt lietus laikā.

bottom of page