top of page

​Kāzas

Lai piepildītu sapni par skaistāko dienu mūžā un to padarītu neparastu, piedāvājam svinēt kāzas vasarā, brīvā dabā, Gaujas senlejā, Turaidas pils pakājē, vietā, kuras apkārtnē risinājās leģendām apvītie notikumi ar Turaidas Rozi.

Viesu nama teritorija ir labiekārtota, skaista, plaša un tā ir piemērota  arī kāzu ceremonijas norisei, ar iespēju izmantot romantisku koka (pārvietojamu) lapenīti vai ļauties fantāziju lidojumam un izveidot unikālu ceremonijas vietu. Izveidotajā ugunskura vietā (apļa formā), var notikt mičošana vai citi rituāli, jo uguns visām tautām un nācijām ir pārticības, ģimenes un mājas pavarda simbols.

18255876409060644.jpg
kāzas Bēršās
bēršas
kāzasBēršās.JPG
Kāzas Bēršas

Kāzu piedāvājums (maijs-oktobris)

  • Vasaras terase ar bīdāmām stikla sienām, piemērota  līdz 60 personām. Ja viesu skaits ir lielāks, iespējams pievienot pasākumu telti, jo teritorija pieļauj uzņemt 100 un vairāk viesus. Vasaras pasākumu Terase  ir aprīkota ar: bāru, izlietni, dzērienu dzesēšanas ledusskapi, profesionālu kafijas automātu, galdiem (pēc izvēles gan apaļiem, gan taisnstūra), krēsliem (papildus krēslu pārvalki), stāvgaldiem (ar pārvalkiem), gāzes sildītājiem, dekoratīvo spuldzīšu gaismas virteni.  

  • Villa ar 7 divvietīgiem dizaina numuriņiem, no kuriem viens  īpaši paredzēts jaunlaulātajiem

  • Viesību ēka ar pirti, kurā ir divas telpas ar kopējām guļvietām līdz 38 personām un viens divvietīgs numuriņš, pasākumu zāle, atpūtas kamīntelpa un pirts

Cenas:

Maijs, jūnijs, septembris (P.-C.): 3000,- EUR

Maijs, jūnijs, septembris (Piektdienas): 3200,- EUR

Maijs, jūnijs, septembris (Sestdienas): 3500,- EUR

Jūlijs, augusts (P.-C.): 3500,- EUR

Jūlijs, augusts (Piektdienas): 3900,- EUR

Jūlijs, augusts (Sestdienas): 4300,- EUR

Oktobris (P.-C.): 2300,- EUR

Oktobris (Piektdienas, sestdienas): 2500,- EUR

*Cenas norādītas ar PVN

Kāzu piedāvājums (oktobris-aprīlis)  

Skaista vieta ir viss, kas nepieciešams izcilām svinībām – mazām un romantiskām kāzām vai jubilejai pašiem tuvākajiem.

Viesību ēka ar svinību zāli piemērotu līdz 50 personām, pilnībā aprīkotu virtuvi un atpūtas telpu ar kamīnu. Ēkā ir divas telpas ar kopējām guļvietām līdz 38 personām un viens divvietīgs numuriņš. Papildus izmitināšanai pieejami 7 divvietīgi numuriņi villā.

Cena: no 1100,- EUR

Mazām un romantiskām kāzām – Villa ar pilnībā aprīkotu virtuvi, telpu kurā uzklāt skaistu galdu līdz 16 personām, kā arī 7 skaisti dizainēti divvietīgi numuriņi. 

Cena: 890,- EUR  

*Cenas norādītas ar PVN.

FOOTER
bottom of page